OLLE GUSTAFSSON. Porträtt, olja på duk, Klockestrand, signerad.

376651. OLLE GUSTAFSSON. Porträtt, olja på duk, Klockestrand, signerad.

Bildmått 45,5 x 37,5 cm.

Olle Gustafsson (Född 1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 45,5 x 37,5 cm.

Olle Gustafsson (Född 1935)

Antal besök: 8 037