OLLE NYMAN. Bricka, 1900-tal.

OLLE NYMAN. Bricka, 1900-tal.
376017. OLLE NYMAN. Bricka, 1900-tal.

Längd 58, bredd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Olle Nyman (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58, bredd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Olle Nyman (1909–1999)

Antal besök: 3 963