ERIK HÖGLUND. GLASFÖREMÅL, 3 st, gula, signerade H och numrerade, Boda, 1900-tal.

375851. ERIK HÖGLUND. GLASFÖREMÅL, 3 st, gula, signerade H och numrerade, Boda, 1900-tal.

Etikettmärkta.
Kanna, höjd 17,5 cm. Burk, höjd 11 cm, diameter 8,5 cm. Burk, höjd 11 cm, diameter 13 cm.

Visst slitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta.

Visst slitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 099