PER ERIK NILSSON samekniv signerad.

3758080. PER ERIK NILSSON samekniv signerad.

Knivens längd 13 cm.
Total längd med slida 17 cm.

Bruksslitage.

Tema

Knivigt värre

Gör en kostnadsfri värdering!

Knivens längd 13 cm.
Total längd med slida 17 cm.

Bruksslitage.

Tema

Knivigt värre

Antal besök: 798