SLIDKNIV.

SLIDKNIV.
3757810. SLIDKNIV.

Knivens längd 24 cm.
Total längd med slida 26 cm.
Bladet stämplat N O Bergman Lakene.

Bruksslitage.

Tema

Knivigt värre

Gör en kostnadsfri värdering!
3757810. SLIDKNIV.

Knivens längd 24 cm.
Total längd med slida 26 cm.

Bruksslitage.

Tema

Knivigt värre

Antal besök: 421