MATBORD "Full Moon" RGE – Function Meets Form, Samtida tillverkning.

3756804. MATBORD "Full Moon" RGE – Function Meets Form, Samtida tillverkning.

Vitkalkat ekfanér, centralfot.

Höjd 75
Diameter 150

(cm).

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75
Diameter 150

(cm).

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 016