NÄBBSKOR, 2 par, skinn. 1900-tal.

3749633. NÄBBSKOR, 2 par, skinn. 1900-tal.

Längd 27 - 31 cm.

Bruksslitage.- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27 - 31 cm.

Antal besök: 256