BORDSLAMPA, metall och trä, Art Deco, 1930-tal.

374379. BORDSLAMPA, metall och trä, Art Deco, 1930-tal.

Vinklingsbar skärm i lackerad plåt.
Höjd 49 cm.

Bruksslitage, patina, anlupning på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.

Antal besök: 1 291