TIDSSKRIFTER och RIKSTELEFONKATALOGEN,12 st. bl.a. "Husmodern" 20/30-tal.

374337. TIDSSKRIFTER och RIKSTELEFONKATALOGEN,12 st. bl.a. "Husmodern" 20/30-tal.

Olika årtal.

Bruksslitage, vissa delar med veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika årtal.

Antal besök: 1 154