RADIO, Argon Audio, iNet+3 V2. Med Spotify. Danmark. 2000-tal.

3738771. RADIO, Argon Audio, iNet+3 V2. Med Spotify. Danmark. 2000-tal.

Fodral av trä.

Bredd 27, djup 12, höjd 13,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodral av trä.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 472