JAROMIR BRABENEC. Geometrisk komposition.

3736993. JAROMIR BRABENEC. Geometrisk komposition.

Färglitografi, signerad och daterad 1993, provtryck.

39 x 29 cm.

Rammått: 52 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 29 cm.

Rammått: 52 x 42 cm.

Antal besök: 297