TORE LUNDBORG. Interiör.

TORE LUNDBORG. Interiör.
3736750. TORE LUNDBORG. Interiör.

Olja på pannå, signerad och daterad -63

80 x 61 cm.

Rammått: 84 x 65 cm.

Smärre ytslitage och ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 61 cm.

Rammått: 84 x 65 cm.

Smärre ytslitage och ytsmuts.

Antal besök: 336