ESAIAS THORÉN. Stilleben med sejdel och vas, pastell, signerad och daterad -47.

37353. ESAIAS THORÉN. Stilleben med sejdel och vas, pastell, signerad och daterad -47.

31,5 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 1 382