SPEGELLAMPETT, mässing, 1930-tal.

3734267. SPEGELLAMPETT, mässing, 1930-tal.

För 2 ljus ca 42 x 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 2 ljus ca 42 x 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 300