ERIK HÖGLUND. Ljuskrona, Boda smide.

371735. ERIK HÖGLUND. Ljuskrona, Boda smide.

Med 6 st ljushållare. Diameter 50 cm.

Åldersslitage. En ljushållare med nagg samt en med stjärna.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 8 974