CARL JOHANSSON. "Disig sommardag vid Ångermanälven", olja på pannå, signerad och daterad 1927.

371456. CARL JOHANSSON. "Disig sommardag vid Ångermanälven", olja på pannå, signerad och daterad 1927.

Bildmått 28 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 28 x 39 cm.

Antal besök: 1 392