ARMBANDSUR Tissot Seastar, automatic, 1970-tal.

3711100. ARMBANDSUR Tissot Seastar, automatic, 1970-tal.

Armband i läder.
Diameter boet ca 37 utan krona.

Boett och glas med obetydligt slitage.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband i läder.

Antal besök: 796