FICKUR, silver, "spindelur", "Graham", London. 17/1800-tal.

371108. FICKUR, silver, "spindelur", "Graham", London. 17/1800-tal.

Fickur, märkt "Graham London", diameter 46 mm, vikt 83 gram. Klockfodral, silver, diameter 52,5 mm, vikt 37 gram.

Slitage. Märken. Repor. Bucklor. Skadad urtavla. Ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 4 144