371108. FICKUR, silver, "spindelur", "Graham", London. 17/1800-tal.
Fickur, märkt "Graham London", diameter 46 mm, vikt 83 gram. Klockfodral, silver, diameter 52,5 mm, vikt 37 gram.
Slitage. Märken. Repor. Bucklor. Skadad urtavla. Ej funktionstestad.
Nycklar saknas.