SHELL, bilbana, Quick Service Filling Station, Technofix. 1900-talets mitt.

3710177. SHELL, bilbana, Quick Service Filling Station, Technofix. 1900-talets mitt.

Bana men två uppvridbara bilar. I originlkartong.

Längd 49 cm.

Bruksslitage. Mögel/kattkisslukt i förpackning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 49 cm.

Antal besök: 372