CANAPE/DAGBÄDD, textil Laura Ashley. 2000-tal.

3709811. CANAPE/DAGBÄDD, textil Laura Ashley. 2000-tal.

Längd 210, sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 210, sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 605