SOFFBORD, mahogny, engelsk stil, 18/1900-tal.

370979. SOFFBORD, mahogny, engelsk stil, 18/1900-tal.

2 st uppfällbara skivor á 21,5 cm. Kannelerade ben.
Längd 125, bredd 42 - 85 cm, höjd 50 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 071