VAPENSKÅP/SÄKERHETSSKÅP, ZUGIL typ 5, SS 3492.

3708803. VAPENSKÅP/SÄKERHETSSKÅP, ZUGIL typ 5, SS 3492.

2 st. nycklar finns. Höjd 126, bredd på 35, djup 30 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 1 791