EVERT LINDFORS. Allé, olja på duk, signerad a tergo.

370811. EVERT LINDFORS. Allé, olja på duk, signerad a tergo.

Bildmått ca 16 x 23 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 16 x 23 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 176