ARMBANDSUR Lanco, stål, manuell.

3705604. ARMBANDSUR Lanco, stål, manuell.

Armband i läder.
Diameter exkl. krona 33,5 mm.
Original-tag från återförsäljare hänger kvar.

Karlstad Hammarö Auktionsverk kommer inom det närmaste sälja en större mängd med Lanco-klockor. Samtliga härstammar från en herre som var återförsäljare av framförallt Lanco på 1960 och 70-talet.

Mindre ytslitage
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband i läder.
Diameter exkl. krona 33,5 mm.

Mindre ytslitage

Antal besök: 450