Armband i läder.
Diameter exkl. krona 33,5 mm.
Original-tag från återförsäljare hänger kvar.
Karlstad Hammarö Auktionsverk kommer inom det närmaste sälja en större mängd med Lanco-klockor. Samtliga härstammar från en herre som var återförsäljare av framförallt Lanco på 1960 och 70-talet.
Mindre ytslitage
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Armband i läder.
Diameter exkl. krona 33,5 mm.
Mindre ytslitage