VINYLSKIVOR, 80 st, LP och singlar, bl a Roy Orbison och Fats Domino.

370353. VINYLSKIVOR, 80 st, LP och singlar, bl a Roy Orbison och Fats Domino.

Blandad samling musik främst från 1900-talets senare hälft.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 910