EINAR WENNBERG. Nakenstudie, olja på duk, signerad.

370234. EINAR WENNBERG. Nakenstudie, olja på duk, signerad.

72 x 60 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 60 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besök: 1 009