FÅTÖLJER, ett par, Karl Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, 1950/60-tal.

370104. FÅTÖLJER, ett par, Karl Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, 1950/60-tal.

Stoppade dynor klädda i skinn.

Bruksslitage, repor, märken, några knappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 328