FLEISCHMANN järnvägsvagnar HO.

3697089. FLEISCHMANN järnvägsvagnar HO.

17 stycken.
Längd 11 cm.

Bruksslitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 stycken.
Längd 11 cm.

Antal besök: 184