MAX PAPART. Max Papart med originallitografi.

369673. MAX PAPART. Max Papart med originallitografi.

Green, Roger. cercle d'art, Paris, 1985 Introduction de Jean-Marie Dunoyer. med en utvikbar originallitografi signerad i plåten samt 366 illustrationer varav 103 i färg.

Max Papart (1911–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Max Papart (1911–1994)

Antal besök: 1 288