369673. MAX PAPART. Max Papart med originallitografi.
Green, Roger. cercle d'art, Paris, 1985 Introduction de Jean-Marie Dunoyer. med en utvikbar originallitografi signerad i plåten samt 366 illustrationer varav 103 i färg.