ARMBANDSUR Seiko Automatic, "Dykarur", stål.

3696288. ARMBANDSUR Seiko Automatic, "Dykarur", stål.

Modell. 6309 735 MR.
Armband i gummi.
Diameter boett 42 mm.

Bruksslitage, ytliga repor.
Ringen sitter fast.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell. 6309 735 MR.
Armband i gummi.
Diameter boett 42 mm.

Bruksslitage, ytliga repor.
Ringen sitter fast.

Antal besök: 770