AVLASTNINGSBORD "Roma" 1900-talets mitt.

3694636. AVLASTNINGSBORD "Roma" 1900-talets mitt.

3 ben, mosaikskiva med inlagda stenar. Märkt "Roma 4/56 Svart"

Höjd 49
Skiva 64x41

(cm).

Bruksslitage, skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49
Skiva 64x41

(cm).

Bruksslitage, skavmärken.

Antal besök: 391