FÅTÖLJ 1960-tal.

FÅTÖLJ 1960-tal.
3692669. FÅTÖLJ 1960-tal.

Stomme i teak, textilklädsel.

Sitthöjd 36
Höjd 68
Bredd 75
Djup 75

(cm).

Bruksslitage, skavmärken, torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!
3692669. FÅTÖLJ 1960-tal.

Stomme i teak, textilklädsel.

Sitthöjd 36
Höjd 68
Bredd 75
Djup 75

(cm).

Antal besök: 960