DOCKOR, 8 st, bl.a. Mattel. Cindy. 1900-tal.

3691722. DOCKOR, 8 st, bl.a. Mattel. Cindy. 1900-tal.

Längd 28 - 34 cm.

Två dockor tillverkade i Ryssland.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 - 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 209