EDWARD PIERZYNSKI. Hästspann i vinterlandskap.

3690322. EDWARD PIERZYNSKI. Hästspann i vinterlandskap.

Olja på duk, signerad.

61 x 91 cm.

Rammått: 79 x 109 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

61 x 91 cm.

Rammått: 79 x 109 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 539