HÄNGE, sterling silver, väska, Thomas Sabo, 2000-tal. Vikt 11 gram.

368700. HÄNGE, sterling silver, väska, Thomas Sabo, 2000-tal. Vikt 11 gram.

Längd 4 cm. Stämplad.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 4 cm. Stämplad.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 897