Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Fordon, Båtar & Delar
Cyklar
CYKLAR, 2 st, dam och herrmodell. Shimano, Helkama. 2000-tal.
368615. CYKLAR, 2 st, dam och herrmodell. Shimano, Helkama. 2000-tal.
Längd 164 -168 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 164 -168 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 169