ASTRID THESELIUS. Litografi, signerad och numrerad 146/330.

368237. ASTRID THESELIUS. Litografi, signerad och numrerad 146/330.

40 x 31 cm. Yttermått 62 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 151