BYGGSATS, träbåt, VHT, Allers, Archimedes 120-M. 1900-talets mitt.

368165. BYGGSATS, träbåt, VHT, Allers, Archimedes 120-M. 1900-talets mitt.

Trä i originalkartong. Längd 49 cm.

Oanvänd, skador på kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oanvänd, skador på kartong.

Antal besök: 1 721