KNIV "Vendetta-kniv".

KNIV "Vendetta-kniv".
3672943. KNIV "Vendetta-kniv".

Italiensk souvenir Koriska.
Italiensk text: Må/Låt mitt sår vara dödligt.
1900-talets mitt.
Längd hopfälld 17 cm.
Längd utfällld 33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Italiensk souvenir Koriska.
1900-talets mitt.
Längd hopfälld 17 cm.
Längd utfällld 33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 705