367268. RICHARD RYAN. Mapp med 4 st silkscreenblad, "Mi sono perso a Roma", signerade och numrerade 338/350.
Bestående "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade Ryan, bladmått ca 48 x 62 cm.
Oramade i mapp.