VICKE LINDSTRAND. Vas, glas, Kosta, signerad LG 151.

367076. VICKE LINDSTRAND. Vas, glas, Kosta, signerad LG 151.

Höjd 25 cm.

Smärre repor.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Smärre repor.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 1 700