JENS QUISTGAARD. ISHINK, "Congo", teak, Danmark, 1950/60-tal.

3669333. JENS QUISTGAARD. ISHINK, "Congo", teak, Danmark, 1950/60-tal.

höjd 39,5 cm.

Bruksskick, fläckar, märken, spricka i plast på insida.

Jens Quistgaard (1919–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 39,5 cm.

Jens Quistgaard (1919–2008)

Antal besök: 426