BENGT LINDSTRÖM. Fat, porslin, handmålat, limited edition 40 ex. signerad.

366645. BENGT LINDSTRÖM. Fat, porslin, handmålat, limited edition 40 ex. signerad.

Komposition i rött och blått.
Diameter 19,5 cm.

Bruksslitage.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition i rött och blått.
Diameter 19,5 cm.

Bruksslitage.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 1 059