366300. MATTIAS EDWALL. "Allan på Högbergsgatan 1992" Gelatinsilverfotografi. Signerad och daterad 1998. Edition 3/5.
Bildyta 48 x 38 cm.
Oramad
Bildyta 48 x 38 cm.
Oramad