ARMBAND, silver, bismarcklänk, med platta. Vikt 56 gram.

366177. ARMBAND, silver, bismarcklänk, med platta. Vikt 56 gram.

Stämplad. Ograverad platta. Längd 22 cm, bredd 1,4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 870