PIGTITTARE, allmoge, 1800-talets slut.

365494. PIGTITTARE, allmoge, 1800-talets slut.

Stomme i skuret trä. Längd 44, bredd 18, höjd 68 cm.

Slitage. Märken. Repor. Mindre fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 309