KAPPA,ateljésydd, 2000-tal.

KAPPA,ateljésydd, 2000-tal.
3652339. KAPPA,ateljésydd, 2000-tal.

Klädda knappar, utanpåliggande fickor, ofodrad.
Rygglängd ca 128 cm.
Ärmlängd ca 62 cm.
Mått ärmhåla - ärmhåla 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca 128 cm.
Ärmlängd ca 62 cm.
Mått ärmhåla - ärmhåla 72 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 318