ROLF LIDBERG. 3 st, tryck, signerade och daterade 1980-81.

365193. ROLF LIDBERG. 3 st, tryck, signerade och daterade 1980-81.

25 x 35 cm.

Torkad tejp på baksidorna.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 35 cm.

Torkad tejp på baksidorna.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besök: 1 201