SIDOBORD, teak. 1950-tal.

SIDOBORD, teak. 1950-tal.
365182. SIDOBORD, teak. 1950-tal.

Benstativ i svartlackerad metall. Längd 62, bredd 34, höjd 50 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 4 791