ANETTE ENGLUND. Gestalter.

ANETTE ENGLUND. Gestalter.
3650262. ANETTE ENGLUND. Gestalter.

Färglitografi, signerad och numrerad 49/250.

54 x 39 cm.

Rammått: 71 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 39 cm.

Rammått: 71 x 56 cm.

Antal besök: 234